Aanpakken en doorpakken met je project
Laat de uitsteller lekker achter in 2021, vindt ie prima, wilde toch al iets anders gaan doenWebinar voor professionals die een drukke baan hebben en daarnaast verantwoordelijk zijn voor een project dat leuk klinkt, maar vooral veel gedoe oplevert.
Gedoe waardoor je taken uitstelt, problemen voor je uitschuift en verzandt in onbelangrijke activiteiten.
2022, nog maar net begonnen: een nieuwe ronde, nieuwe kansen.
Je hebt je voorgenomen om dat stroperige project dan echt voortvarend aan te pakken. Dat kan alleen als je het anders gaat doen, dan je tot nu toe deed. Dus dat je het uitstelgedrag achterlaat.
Online webinar
Vrijdag 21 januari van 10 - 11 uur.Gratis. Je hoeft alleen maar de tijd vrij te houden, want er worden geen opnamen gemaakt.
Na het webinar was ik supergemotiveerd om met mijn project aan de slag te gaan. De inzichten en tips zorgden ervoor dat ik direct mogelijkheden zag om door de blokkades heen te breken en mij weer te verbinden met het project.
Wat je te weten komt:
Een formule om afscheid te nemen van uitstellen.
Wat het grootste uitstelmonster is.
In welke vier situaties je juist wel een uitsteller wilt zijn.
Hoe je de duurste vraag op de werkvloer kunt tackelen.
Zes tips om de uitsteller vandaag nog de baas te worden.
Als je de uitsteller de baas wordt, dan profiteer jij daar niet alleen van, maar ook jouw bedrijf en je omgeving.
Je werkt hard. Maar met het project wil het toch niet vlotten. Steeds komt er van alles tussendoor.
Je loopt inmiddels behoorlijk achter op schema. Jij weet dat, de anderen nog niet. Je neemt je voor om nog harder te gaan werken. Je hoopt daarmee – tegen beter weten in – de achterstand in te halen.
Of je hebt helemaal geen project. Regelmatig komen kansen voorbij. Het zijn mooie projecten en het zou bovendien goed zijn voor je carrière, maar toch waagt je je er niet aan. Te druk, zeg je, maar je weet ook dat dat niet de hele waarheid is.
Of…
In ieder geval begin je niet of (te) laat met een project, waardoor het vooral stress en frustratie oplevert.
En dat kan echt anders. Je kunt die uitsteller wel degelijk de baas worden en zelf het heft in handen nemen.
Inzichten en tips daarover ga ik op 21 januari met je delen. Zodat jij die mooie kansen in 2022 kunt pakken en verzilveren.
Meld je direct even aan, kun je dat al niet meer uitstellen.

Dutch design week 2019
“You may delay, but time will not.”
Benjamin Franklin
Wat ik leerde….
Meer dan twintig jaar werkte ik als projectmanager en adviseur in het bedrijfsleven. Vanuit die ervaring ken ik de hectiek die een project met zich meebrengt. Ik weet hoe het is om door de bomen het bos niet meer te zien, hoe het voelt om plannen te lang te laten liggen, maar ook ken de vreugde van het wel lukken.
Waar ik nu blij van word….
Als projectmentor sta ik niet meer zelf aan het roer, maar denk mee met mensen die even vastzitten. Die worstelen met deadlines, met projecten die in de ideeënfase blijven rondcirkelen of met doelen die maar niet afkomen, omdat de dagelijkse waan er steeds tussendoor komt. Al jaren help ik hen om met meer rust, sneller en succesvoller resultaten te boeken.
Hoe zou het zijn als het wel lukt? Wees welkom! Want juist die rol van aanjager, tipgever en cheerleader vind ik het allerleukste.
Wanneer je je voor dit webinar opgeeft, ontvang je ook mijn nieuwsbrieven. Ik behandel je gegevens met grote zorgvuldigheid, deel ze met niemand. Beloofd!
Afmelden kan altijd.